Program 2018

1

17:00 - 21:30 ul. J. Kossaka 1-3, Art. Dance Baby

DOBRANOCKA KULTURALNA - dla rodziców z dziećmi.

Więcej…

2

17:00 - 24:00 ul. Chrobrego 34, TOROWISKO KULTURY

Torowisko kultury

Więcej…

3

17:00 - 21:00 ul. Chrobrego 13, Inkluzywna Pracownia Edukacji Artystycznej MCK

MIESZANINA - wystawa obrazów autorstwa uczestników pracowni, powstałych w sezonie 2017/2018.

Więcej…

4

17:00 - 21:00 ul. Chrobrego 9, Klub Kultury MCK „Jedynka”

Wystawa malarzy z Möncheberg - Stowarzyszenie „Spotkanie-Begegnung e.V."

Więcej…

5

17:00 do ostatniego obserwatora, Bulwar Zach. Gorzowska Grupa Miłośników Astronomii „GAMMA”

WSZECHŚWIAT NA WYCIĄGNIĘCIE DŁONI.

Więcej…

6

18:00 - 23:00 ul. Zaułek 1, Klub Muzyczny C-60

Koncert NJW. Projekt społeczny  „Nie jestem wyglądem” zaprasza na koncert promujący zdrowe podejście do ciała i wyglądu.

Więcej…

7

18:00 - 00:30 ul. Fabryczna 1-3, Muzeum Lubuskie im. J. Dekerta - Spichlerz

Stałe ekspozycje i wystawa Wojciecha Plusta.

Więcej…

8

18:00 - 02:00 ul. Chrobrego 4, MAŁA GALERIA GTF

FOTOGRAFIE Z CHIN I TYBETU

Więcej…

9

18:00 - 03:00 ul. W. Jagiełły 11, Klub MagnetOffOn

Koncerty i wystawa fotogaficzna.

Więcej…

10

18:00 - 22:00 ul. Jagiełły 11, SEJF - budynek Łaźni Miejskiej

Sety dj-skie i wystawa fotografii.

Więcej…

11

18:30 - 01:00 ul. Wełniany Rynek 6, Cafe Dziki Bluszcz

Wernisaż wystawy fotograficznej Krzysztofa Szmytkiewicza.

Więcej…

12

19:00 - 23:59 ul. Przemysłowa 50,Pracownia MINU MINU (róg ul. Przemysłowej i  ul. Kolejowej)

Wykład i praca nad mozaiką.

Więcej…

13

19:00 - 23:59, ul. Wełniany Rynek 2A, DREAM BURGER

Wystawa fotograficzna Zbigniewa Meissnera i Marcina Małuszka.

Więcej…

14

19:00 - 22:00 Rondo Świętego Jerzego, DOMINANTA

Pokazy, warsztaty i wspólny taniec salsy i Ruedy de Casino.

Więcej…

15

19:00 - 22:00 ul. Łokietka 22-23, Parking UM i WOM, wjazd od ul. Dąbrowskiego

ROWEREM PRZED ZACHODEM SŁOŃCA.

Więcej…

16

19:00 - 23:00 ul. B. Krzywoustego 2, GALERIA KWADRAT

Warsztaty malowania akwarelą.

Więcej…

17

19:00 - 23:00 ul. B. Krzywoustego 3, KWADRAT

KLUB SZACHOWY „STILON”.

Więcej…

18

19:00 - 23:59 ul. 9 Muz 10,Plac Sztuk - FILHARMONIA GORZOWSKA

MUZYKA MIASTA. STREET FESTIVAL

Więcej…

19

19:00 - 22:00 ul. Łokietka 20a, Biblioteka Pedagogiczna WOM

O… BŁĘDNE FOTOGRAFIE

Więcej…

20

19:00 - 22:00 ul. H. Sikorskiego 107, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta

MÓWIENIE HERBERTEM - konkurs z nagrodami na interpretację utworów patrona biblioteki, dla osób od 15 roku życia.

Więcej…

21

19:00- 23:00 ul. Hawelańska 9 (lokal po dawnym Trollu)

IMAGINARIUM NOCĄ

Więcej…

22

19:00 - 19:30 Brama wejściowa do Parku Róż od strony Ronda Kosynierów Gdyńskich

DLA MAMY - wernisaż wystawy aktualnej twórczości BEATY STANEK.

Więcej…

23

19:30 - 23:59 ul. Grobla 15, Galeria Terminal 08

SENSITIVE - wystawa duetów artystycznych

Więcej…

24

20:00 - 23:00 ul. W. Łokietka 31/1, Stara Kawiarnia

OPOWIEŚCI Z OGRODU - wystawa malarstwa olejnego Agaty Kaczuk - Jagielnik.

Więcej…

25

20:00 - 21:00 Park Róż, ogródek Cafe Costa

GRECHUTA OCZAMI KOBIETY - recital Ani Łaniewskiej z towarzyszeniem zespołu Marka Zalewskiego.

26

20:30 - 02:00 ul. Wełniany Rynek 18, budynek byłej „Przemysłówki "

Galeria Bezbronna

Więcej…

27

20:00 - 21:00 ul. Kwiatowa 55, Stadion im. Edwarda Jancarza

HYMN DLA WSZYSTKICH

Więcej…

28

16:00 - 03:00 Park Siemiradzkiego, Amfiteatr MCK

Nocny Szlak Syntezy. Kolektyw dj`ski POZYTYV CREW zaprasza na warsztaty z wykorzystaniem syntezatorów, samplerów i sekwencerów stosowanych w tworzeniu muzyki elektronicznej.

Więcej…

29

20:30 – 01:00 ul. Jagiełły 7, Jazz Club Pod Filarami

„JAZZ & SAX … bo wszystko jest muzyką” oraz LOS CAFE`

Więcej…

30

21:00 – 04:00 ul. Obotrycka 9, O LA LA Music – Club

SPOTKAJMY SIĘ PRZY BARZE

Więcej…

31

21:00 – 22:30 ul. Teatralna 9, TEATR im. JULIUSZA OSTERWY

KOSTIUMY GRAJĄ ROLĘ

Więcej…

32

21:00 – 04:00 ul. Spichrzowa 1, Klub MIXcooltura

Wystawa i koncerty

Więcej…

33

22:00 – 23:00 ul. Dworcowa 1, Dworzec PKP

GORZÓW WLKP. 1945- MIASTO RUIN - MIASTO PIONIERÓW

Więcej…

34

22:00 – 23:30 ul. Pomorska 73, DKF MEGARON przy MIEJSKIM OŚRODKU SZTUKI

EUROSHORTS

Więcej…

35

22:00 – 23:00 Park Siemiradzkiego, parking przy Amfiteatrze MCK

FAUST - plenerowe widowisko znakomitego Teatru A Part

Więcej…

36

22:30 – 00:30 Wełniany Rynek, przy Studni Czarownic

Pokazy ognia Burning Hearts

Więcej…

37

23:00 – 05:00 ul. Spichrzowa 1, CKN CENTRALA

SUBKULTURNACHTSCHLAG – multimedialny przegląd ciekawych zjawisk w kulturze niezależnej

Więcej…